http://www.sunset.tp2.pl
 Strona główna
 Info o obiekcie
 Atrakcje
 Babolin
 Kontakt
 Mapa
Fotoalbum
Babolin wczasy nad morzem i jeziorem...

Bobolin to malownicza miejscowość turystyczna leżąca na trasie Darłowo – Dąbki. Zwana często “agroletniskiem” może się poszczycić specyficznym, bogatym w jod mikroklimatem, który bardzo dobrze wpływa na leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych. Jej atutem jest również przepiękna szeroka, a przede wszystkim czysta plaża oraz spokój i cisza niezakłócone obecnością przemysłowych aglomeracji. Bobolin to jedno z tych miejsc nad Bałtykiem, gdzie czyste powietrze, bliska obecność lasów sosnowych i duże nasłonecznienie regionu corocznie przyciąga wielu turystów.

Ta turystyczna miejscowość, mimo niewielkiego obszaru, bogata jest w liczne atrakcje. W Bobolinie można również pojeździć konno: dzieci z radością będą mogły pobawić się z kucykami, a dorośli udać się na romantyczne przejażdżki o zachodzie słońca. Bobolin połączony jest z pobliskimi Dąbkami, ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, co ułatwia korzystanie z atrakcji pobliskiego uzdrowiska.

Dla turystów dostępna jest przystań żeglarska, windsurfingowa oraz nowoczesne SPA, a pobliskie jezioro Bukowo to prawdziwy raj dla wędkarzy. Patrząc z drugiej strony malowniczego Bobolina, otwiera się przed turystami miła perspektywa spędzenia czasu w pobliskim Darłowie. Sięgające średniowiecza miasto zaprasza do poznania jego zabytków z Kościołem Mariackim i Zamkiem Książąt Pomorskich na czele.

Po dniu pełnym wrażeń turyści wracają z przyjemnością do niewielkiej cichej miejscowości Bobolin, gdzie mogą odpocząć, zrelaksować się i zebrać siły, by kolejny dzień spędzić nad pięknym polskim morzem.Copyright © 2005-2010 TurystycznaPolska.pl wczasy nad morzem All rights reserved.
PHP-Nuke © by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.